fbpx

UYANIŞ

İyileşmenin ve iyi hissetmenin yollarını çok aramış kişiler olarak, ulaştığımız bu iyilik halini sürdürebilmenin nasıl kıymetli bir şey olduğunu çok iyi biliyor ve bu hazineyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

40 günlük online/yüz yüze bu kurs, kendinin en iyi versiyonuna dönüşmeyi seçenler için bedensel, zihinsel ve ruhsal detoks programıdır. 

Mucize bilinci dersleri online/yüz yüze her iki grupla ortak olarak Microsoft Teams programı üzerinden olmaktadır.

Derse katılamayanlar ya da tekrar yapmak isteyenler toplantı kaydından telafi yapabilirler.

Kurs süresince katılımcıyla birlikte programlanacak olan Bireysel Self-connection seansı ve gruba özel Human Design analizi de pakete dahildir.

Yaşamın bilinmezliği içinde biz kendimizi bilmek durumundayız. Hakikatle hizada olmak için hakiki olmayan ve hatta bize bile ait olmayan düşünce ve duygulardan arınmayı bilmeli ve böylece gücümüzü yeniden kazanmalı, canlanmalıyız.

Bizler niçin burda olduğumuzu hatırladıkça iyileşecek bu dünya!

Niyetimiz her geçen gün daha da belirsizleşen yaşam şartlarının karşısında sağlıklı bir beden, zihin ve ruh hali içerisinde ve dengede kalabilmenin yollarını bir bütün halinde, sizi yormayacak en hızlı ve en etkin şekilde sunmak.

Bu niyetle hazırladığımız 40 günlük Uyanış Kursu’nu tamamladığınızda bedenen, kalben ve ruhen iyi hissettiğinizden ve bu iyilik halini korumanın yollarını bildiğinizden emin oluyor olacağız.

Hazırladığımız bu detoks programına katılarak sizi 40 gün boyunca bedeninize, kalbinize ve ruhunuza yatırım yapmaya davet ediyoruz.

Programı etkin ve işbirliği halinde yürütebilmemiz için tek ihtiyacımız var, sizin gönüllülüğünüz. Gerisi bizim işimiz.

Güneş Schareck & Wolfgang Schareck

KURS DETAYLARI

Her birinin ayrı ayrı eşsiz katkısı olduğunu bildiğimiz tüm çalışmalarımızı bir plan dahilinde size sunabilmek üzere paket haline getirdik. En kısa sürede en kalıcı etkiyi alabilmeniz için sizden istenen program akışına olabildiğince sadık kalmanızdır.

Nefes grup seansları ile nefesinizle çalışarak duygusal yüklerinizden arınmanın yolunu ögrenecek ve pratikledikçe hafifleyeceksiniz. Mucize bilinci dersleri ile mevcut bakış açılarınızın size ve yaşamınıza olan yansımalarını fark edecek, hakikatin penceresinden kendinize ve yaşamınıza bakabilmeyi deneyimleyeceksiniz. Dersler her sabah Telegram üzerinden sizinle paylaşılacak olup, gün içerisinde o günün dersini okumanız istenecektir. Mucize Bilinci grup seansı ile haftalık derslerin paylaşımı ve değerlendirmesi yapılacaktır. Haftada online grup ile 2 kez / yüz yüze grup ile 1 kez gerçekleştireceğimiz Yoga dersleri ile bedeniniz esneklik kazandıkça zihnen ve ruhen de daha esnek olabilmeyi deneyimleyecek, uyanış öğretisini içselleştirmeyi pratikliyor olacaksınız.

PROGRAM

Bireysel self-connection katılımcıyla programlanacaktır.

Yoga

Salı 06.00-07.15 (Online)
Perşembe 06.00-07.15 (Online)
Pazartesi 19:30 (Yüz yüze)

Nefes

Çarşamba 20.00-22.00 (Online)
Perşembe
28 Şubat 19.30 (Yüzyüze)
2 Mart 19.30 (Yüzyüze)
28 Mart 19.30 (Yüzyüze)
30 Mart 19.30 (Yüzyüze)
4 Nisan 19.30 (Yüzyüze)
6 Nisan 19.30 (Yüzyüze)

Mucize Bilinci

Pazar – 20.00 (Online)