fbpx

UYANIŞ

İyileşmenin ve iyi hissetmenin yollarını çok aramış kişiler olarak, ulaştığımız bu iyilik halini sürdürebilmenin nasıl kıymetli bir şey olduğunu çok iyi biliyor ve bu hazineyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Niyetimiz her geçen gün daha da belirsizleşen yaşam şartlarının karşısında sağlıklı bir beden, zihin ve ruh hali içerisinde ve dengede kalabilmenin yollarını bir bütün halinde, sizi yormayacak en hızlı ve en etkin şekilde sunmak.

Bu niyetle hazırladığımız 90 günlük Uyanış Kursu’nu tamamladığınızda bedenen, kalben ve ruhen iyi hissettiğinizden ve bu iyilik halini korumanın yollarını bildiğinizden emin oluyor olacağız.

Hazırladığımız bu detoks programına katılarak sizi 90 gün boyunca bedeninize, kalbinize ve ruhunuza yatırım yapmaya davet ediyoruz.

Programı etkin ve işbirliği halinde yürütebilmemiz için tek ihtiyacımız var, sizin gönüllülüğünüz. Gerisi bizim işimiz.

Güneş Günhan & Wolfgang Schareck

KURS DETAYLARI

Her birinin ayrı ayrı eşsiz katkısı olduğunu bildiğimiz tüm çalışmalarımızı bir plan dahilinde size sunabilmek üzere paket haline getirdik. En kısa sürede en kalıcı etkiyi alabilmeniz için sizden istenen program akışına olabildiğince sadık kalmanızdır.

Yoga derslerimiz haftada 3 kez olup, dersler online olarak katılamamanız durumunda ya da tekrar yapmak istediğinizde kayıttan telafisini ya da tekrarını yapabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir.

Mucize Bilinci dersleri her sabah whatsapp üzerinden sizinle paylaşılacak olup, gün içerisinde o günün dersini okumanız istenecektir. Haftada bir gün teams programı üzerinden mucize bilinci grup seansı ile haftalık derslerin paylaşımı ve değerlendirmesi yapılacak olup, online katılamayanlar toplantı kaydını sonradan dinleyerek telafi yapabileceklerdir.

Haftada bir kez evinizin konforunda katılacağınız Nefes ve Access grup seansları katılımcıların katılabileceği saatlere göre programlanacaktır.

Kurs süresince katılımcıyla birlikte programlanacak olan bireysel self-connection seansı ve gruba özel özet human design analizi de pakete dahildir.

PROGRAM

(Bireysel self-connection katılımcıyla programlanacaktır)

Yoga

Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 07.00’de

Nefes / Access

Her Perşembe akşamı saat 20.00’da

Mucize Bilinci

Her Pazar akşamı saat 19.00’da