fbpx

UYANIŞ KURSU

İyileşmenin ve iyi hissetmenin yollarını çok aramış kişiler olarak, ulaştığımız bu iyilik halini sürdürebilmenin nasıl kıymetli bir şey olduğunu çok iyi biliyor ve buna katkı olan araçları paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

UYANIŞ KURSU BİLİNÇ ÇALIŞMASI; 6 haftalık online bir kurs olup, kendinin en iyi versiyonuna dönüşmeyi seçenler için zihinsel ve ruhsal bir detoks programıdır. 

Online dersler pazar akşamları Microsoft Teams programı üzerinden olmaktadır. Derse katılamayanlar ya da tekrar yapmak isteyenler toplantı kaydından telafi yapabilirler.

Yaşamın bilinmezliği içinde biz kendimizi bilmek durumundayız. Hakikatle hizada olmak için hakiki olmayan ve hatta bize bile ait olmayan düşünce ve duygulardan arınmayı bilmeli ve böylece gücümüzü yeniden kazanmalı, canlanmalıyız.

Bizler niçin burda olduğumuzu hatırladıkça iyileşecek bu dünya!

30 Haziran’da başlıyoruz…

Niyetimiz her geçen gün daha da belirsizleşen yaşam şartlarının karşısında sağlıklı bir ruh hali içerisinde ve dengede kalabilmenin yollarını paylaşmak.

Bu niyetle hazırladığımız 42 günlük Uyanış Kursu Bilinç Çalışmasını tamamladığınızda kalben ve ruhen iyi hissettiğinizden ve bu iyilik halini korumanın yollarını bildiğinizden emin oluyor olacağız.

Hazırladığımız bu detoks programına katılarak sizi 6 hafta boyunca kalbinize ve ruhunuza yatırım yapmaya davet ediyoruz.

Programı etkin ve işbirliği halinde yürütebilmemiz için tek ihtiyacımız var, sizin gönüllülüğünüz. Gerisi bizim işimiz.

Dr. Güneşim Schareck & Wolfgang Schareck

KURS DETAYLARI

Çalışmadan en yüksek katkıyı alabilmeniz için sizden istenen program akışına olabildiğince sadık kalmanızdır.

Mucize bilinci dersleri ile mevcut bakış açılarınızın size ve yaşamınıza olan yansımalarını fark edecek, hakikatin penceresinden kendinize ve yaşamınıza bakabilmeyi deneyimleyeceksiniz. Dersler her sabah Whatsapp üzerinden sizinle paylaşılacak olup, gün içerisinde o günün dersini okumanız, o günün deneyimleri içerisinde pratiklemeniz istenecektir. Online buluşmalarda haftalık derslerin paylaşımı ve değerlendirmesi yapılacaktır. 

PROGRAM

Bilinç Çalışması

Pazar – 20.00-22.00 (Online)