fbpx

Bu çağrı senin için

UYANIŞ

40 günlük online bu kurs, kendinin en iyi versiyonuna dönüşmeyi seçenler için bedensel, zihinsel ve ruhsal detoks programıdır. 

Yaşamın bilinmezliği içinde biz kendimizi bilmek durumundayız. Hakikatle hizada olmak için hakiki olmayan ve hatta bize bile ait olmayan düşünce ve duygulardan arınmayı bilmeli ve böylece gücümüzü yeniden kazanmalı, canlanmalıyız.

Bizler niçin burda olduğumuzu hatırladıkça iyileşecek bu dünya!

ÖZGÜRLÜĞE YOLCULUK

3D- Sen ve Ötesi Detoks Kampı

SEN’i ifade etmek için bu yaşama doğmuşken, eşsizliğini yaşamak için burda iken, ne zaman vazgeçtin SEN’den?

Ne zaman vazgeçtin kendin olmaktan, SEN’i yaşamaktan?

Vakit kendini zihninin esaretinden kurtarma vakti.

Vakit yola düşme vakti.

Gel derim YOLCU…

Birlikte yol alalım…

Sana doğru…

Özgürlüğe doğru…

Self-Connection

ÖZ-BAĞLANTI

Duygusal enerjinizi okuyarak, öz varlığınızla bağlantı kuruyor, size kendinizi hatırlatıyoruz. Gerçek kimliğinizle hizada kalabilmeniz için, dişi-eril enerjinizi nefesiniz ile dengeleyerek duygusal olarak güçlenmeniz, temiz bir zihin ile mutluluğunuzun sorumluluğunu üstlenmeniz yönünde rehberlik yapıyoruz. Kendinizle hizada olduğunuz müddetçe; yaşamınızı yeniden inşa etmeniz, aradığınız huzura, neşeye, bolluğa; fiziksel, duygusal veya ruhsal boyutta ihtiyacınız olan şifaya ulaşmanız mümkündür. Buluşalım…

AŞKA YOLCULUK

Sevme Sanatı

Kendinize sürekli yeni uğraşlar yaratarak, mutluluğun yollarını araştırarak, partnerinizle ayrı geçirmeye başladığınız zamanların sıklaştığı olur mu?

Birlikteliğinize rağmen, kendinizi yalnız hissettiğiniz, keyif almaya başladığınız şeylerin başkalaşmakta olduğunu düşündüğünüz olur mu?

Schareck Nefes Metodu

Günümüz dünyasında artan stres ve rekabet koşullarının yarattığı baskı kişilerin nefesine ve psikolojilerine yansır. Nefes alış-veriş şeklindeki değişim bir süre sonra beden fizyolojisini etkileyerek rahatsızlıklara neden olur. Nefes alış-veriş şeklimiz düşünme ve hissetme şeklimizi etkilediğinden, nefes davranışımızı değiştirdiğimizde, düşüncelerimiz, hislerimiz ve yaşamı algılayışımız ile yaşayışımız değişir. Bu algı ile daha çözüm odaklı bir yaklaşım sonucu fırsatları değerlendirebilmek, potansiyelimizin…

NEFES EĞİTMENLİĞİ

Dolly Lammy

Nefesimizi ve içimizdeki çocukla bağlantıda kalmayı bize hatırlatan Sevgili Dolly Lammy
Dolly Lammy her gün size nefes almayı hatırlatsın.