fbpx

Bu çağrı senin için

UYANIŞ

40 günlük online/yüz yüze bu kurs, kendinin en iyi versiyonuna dönüşmeyi seçenler için bedensel, zihinsel ve ruhsal detoks programıdır. 

Yaşamın bilinmezliği içinde biz kendimizi bilmek durumundayız. Hakikatle hizada olmak için hakiki olmayan ve hatta bize bile ait olmayan düşünce ve duygulardan arınmayı bilmeli ve böylece gücümüzü yeniden kazanmalı, canlanmalıyız.

Bizler niçin burda olduğumuzu hatırladıkça iyileşecek bu dünya!

ÖZGÜRLÜĞE YOLCULUK

3D- Sen ve Ötesi Detoks Kampı

SEN’i ifade etmek için bu yaşama doğmuşken, eşsizliğini yaşamak için burda iken, ne zaman vazgeçtin SEN’den?

Ne zaman vazgeçtin kendin olmaktan, SEN’i yaşamaktan?

Vakit kendini zihninin esaretinden kurtarma vakti.

Vakit yola düşme vakti.

Gel derim YOLCU…

Birlikte yol alalım…

Sana doğru…

Özgürlüğe doğru…

Self-Connection

ÖZ-BAĞLANTI (Bireysel Nefes Seansı)

Duygusal enerjinizi okuyarak, öz varlığınızla bağlantı kuruyor, size kendinizi hatırlatıyoruz. Gerçek kimliğinizle hizada kalabilmeniz için, dişi-eril enerjinizi NEFESiniz ile dengeleyerek duygusal olarak güçlenmeniz, temiz bir zihin ile mutluluğunuzun sorumluluğunu üstlenmeniz yönünde rehberlik yapıyoruz.
Kendinizle hizada olduğunuz müddetçe; yaşamınızı yeniden inşa etmeniz, aradığınız huzura, neşeye, bolluğa; fiziksel, duygusal veya ruhsal boyutta ihtiyacınız olan şifaya ulaşmanız mümkündür.
Nefeste buluşalım…

AŞKA YOLCULUK

Sevme Sanatı Kampı

Kendinize sürekli yeni uğraşlar yaratarak, mutluluğun yollarını araştırarak, partnerinizle ayrı geçirmeye başladığınız zamanların sıklaştığı olur mu?

Birlikteliğinize rağmen, kendinizi yalnız hissettiğiniz, keyif almaya başladığınız şeylerin başkalaşmakta olduğunu düşündüğünüz olur mu?

NEFES BİLİMİ

Schareck Nefes Metodu (3 saat/ Grup çalışması)

Günümüz dünyasında artan stres ve rekabet koşullarının yarattığı baskı kişilerin nefesine ve psikolojilerine yansır. Nefes alış-veriş şeklindeki değişim bir süre sonra beden fizyolojisini etkileyerek rahatsızlıklara neden olur. Nefes alış-veriş şeklimiz düşünme ve hissetme şeklimizi etkilediğinden, nefes davranışımızı değiştirdiğimizde, düşüncelerimiz, hislerimiz ve yaşamı algılayışımız ile yaşayışımız değişir. Bu algı ile daha çözüm odaklı bir yaklaşım sonucu fırsatları değerlendirebilmek, potansiyelimizin…

YOGA

Yogaya başlamak için esnek bir bedene sahip olmanın şart olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Oysa ki YOGA herkes içindir. Yaşınız, kilonuz veya esnek bir bedene sahip olmamanız yogaya başlamak için engel değildir. Hatta ve hatta yaşam boyu hiç spor yapmamış olmak bile…Her zamanki gibi önümüzdeki tek engel kabuğumuzdan çıkmamızı istemeyen ve bizi kontrol etmekten son derece keyif alan ZİHNİMİZDİR…

access bars

Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Biz ne sıklıkla serbest bırakıyoruz, bariyerlerimizi indiriyoruz ve başka bir kişinin bize gerçekten hediye etmesine izin veriyoruz? Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır. Herkes farklıdır, bu yüzden ”normal” bir Access Bars seansı yoktur. Her seans her zaman farklı olacaktır, aynı kişiyle yapıyor olsanız bile.

NEFES EĞİTMENLİĞİ

hUMAN DESIGN

İnsan tasarımı sistemi çoğunlukla yeni astroloji ve kadim bilgelik ile modern bilimin sentezi olarak adlandırılır. İnsan tasarımı tablonuz doğum tarihiniz , saatiniz ve doğum yeriniz esas alınarak oluşturulur ve bu birleşimden tüm kişilik özellikleriniz ve yaşam yollarınız saptanır. Hem kişiliğinizle ilgili hem de yaşamınızdaki zorlukları nasıl aşabileceğiniz ile ilgili rehberlik sunar. Ayrıca gerçek benliğinizi ve gücünüzü anlamanıza ve yaşam amacınızı keşfetmenize yardımcı olabilir. Kim olduğunuzu, bu dünyaya ne yapmak için geldiğinizi, bu hayatta kendi özünüzü deneyimlemek için nasıl bir yol izlerseniz daha kolay ilerleyeceğinizi keşfetmenizi sağlayan bir kılavuzdur.

Dolly Lammy

Nefesimizi ve içimizdeki çocukla bağlantıda kalmayı bize hatırlatan Sevgili Dolly Lammy
Dolly Lammy her gün size nefes almayı hatırlatsın.