fbpx

Bu çağrı senin için

UYANIŞ KURSU
Bilinç Çalışması

6 haftalık online bu kurs, kendinin en iyi versiyonuna dönüşmeyi seçenler için zihinsel ve ruhsal detoks programıdır. 

Yaşamın bilinmezliği içinde biz kendimizi bilmek durumundayız. Hakikatle hizada olmak için hakiki olmayan ve hatta bize bile ait olmayan düşünce ve duygulardan arınmayı bilmeli ve böylece gücümüzü yeniden kazanmalı, canlanmalıyız.

Bizler niçin burda olduğumuzu hatırladıkça iyileşecek bu dünya!

30 Haziran’da başlıyoruz…

3d-sen ve ötesi detoks kampı

Özgürlüğe Yolculuk

SEN’i ifade etmek için bu yaşama doğmuşken, eşsizliğini yaşamak için burda iken, ne zaman vazgeçtin SEN’den?

Ne zaman vazgeçtin kendin olmaktan, SEN’i yaşamaktan?

Vakit kendini zihninin esaretinden kurtarma vakti.

Vakit yola düşme vakti.

Gel deriz YOLCU…

Birlikte yol alalım…

Sana doğru…

Özgürlüğe doğru…

Self-Connection

ÖZ-BAĞLANTI (Bireysel Nefes Seansı)

Duygusal enerjinizi okuyarak, öz varlığınızla bağlantı kuruyor, size kendinizi hatırlatıyoruz. Gerçek kimliğinizle hizada kalabilmeniz için, dişi-eril enerjinizi NEFESiniz ile dengeleyerek duygusal olarak güçlenmeniz, temiz bir zihin ile mutluluğunuzun sorumluluğunu üstlenmeniz yönünde rehberlik yapıyoruz.
Kendinizle hizada olduğunuz müddetçe; yaşamınızı yeniden inşa etmeniz, aradığınız huzura, neşeye, bolluğa; fiziksel, duygusal veya ruhsal boyutta ihtiyacınız olan şifaya ulaşmanız mümkündür.
Nefeste buluşalım…

Schareck
NEFES BİLİMİ

 3 saat/ Grup çalışması

Günümüz dünyasında artan stres ve rekabet koşullarının yarattığı baskı kişilerin nefesine ve psikolojilerine yansır. Nefes alış-veriş şeklindeki değişim bir süre sonra beden fizyolojisini etkileyerek rahatsızlıklara neden olur. Nefes alış-veriş şeklimiz düşünme ve hissetme şeklimizi etkilediğinden, nefes davranışımızı değiştirdiğimizde, düşüncelerimiz, hislerimiz ve yaşamı algılayışımız ile yaşayışımız değişir. Bu algı ile daha çözüm odaklı bir yaklaşım sonucu fırsatları değerlendirebilmek, potansiyelimizin…

NEFES REHBERLİĞİ EĞİTİMİ

 120 saat

Yaşamda ne yapıyorsak yüzümüz gülsün diye yüzlerimizi güldürmek için yapıyoruz. Ve istiyoruz ki yaşamlarımızı paylaştığımız kişilerinde yüzleri gülsün. Mutluluk diliyoruz hep, mutluluğumuzu diliyoruz ve biz mutluysak eğer herkesi de mutlu görmek istiyoruz. Biz mutluysak eğer sadece eşimizin çocuğumuzun mutlu olması yetmiyor, herkes mutlu olsun istiyoruz. Diğerlerinin mutluluğundan da mutlu  olmayı biliyoruz. Ancak biz mutlu değilsek karşımızdakini de ne yapsak bir türlü mutlu edemiyoruz, bir türlü mutlu göremiyoruz.

sEVME SANATI KAMPI

Aşka Yolculuk

Kendinize sürekli yeni uğraşlar yaratarak, mutluluğun yollarını araştırarak, partnerinizle ayrı geçirmeye başladığınız zamanların sıklaştığı olur mu?

Birlikteliğinize rağmen, kendinizi yalnız hissettiğiniz, keyif almaya başladığınız şeylerin başkalaşmakta olduğunu düşündüğünüz olur mu?

hUMAN DESIGN

İnsan tasarımı sistemi çoğunlukla yeni astroloji ve kadim bilgelik ile modern bilimin sentezi olarak adlandırılır. İnsan tasarımı tablonuz doğum tarihiniz , saatiniz ve doğum yeriniz esas alınarak oluşturulur ve bu birleşimden tüm kişilik özellikleriniz ve yaşam yollarınız saptanır. Hem kişiliğinizle ilgili hem de yaşamınızdaki zorlukları nasıl aşabileceğiniz ile ilgili rehberlik sunar. Ayrıca gerçek benliğinizi ve gücünüzü anlamanıza ve yaşam amacınızı keşfetmenize yardımcı olabilir. Kim olduğunuzu, bu dünyaya ne yapmak için geldiğinizi, bu hayatta kendi özünüzü deneyimlemek için nasıl bir yol izlerseniz daha kolay ilerleyeceğinizi keşfetmenizi sağlayan bir kılavuzdur.

access bars

Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Biz ne sıklıkla serbest bırakıyoruz, bariyerlerimizi indiriyoruz ve başka bir kişinin bize gerçekten hediye etmesine izin veriyoruz? Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır. Herkes farklıdır, bu yüzden ”normal” bir Access Bars seansı yoktur. Her seans her zaman farklı olacaktır, aynı kişiyle yapıyor olsanız bile.

Dolly Lammy

Nefesimizi ve içimizdeki çocukla bağlantıda kalmayı bize hatırlatan Sevgili Dolly Lammy
Dolly Lammy her gün size nefes almayı hatırlatsın.