fbpx

İzmir şehir merkezine 50km, Urla merkeze ise 11 km uzaklıkta bulunan konuk evimize sizleri bekliyoruz.

Huzurlu ve İyileştirici Atmosfer

Breath Academia Guest House, Urla Çeşmealtında Güvendik Tepesinin eteğinde sizleri tertemiz bir dağ havası ile buluşturuyor. Kuş cıvıltıları ve zeytin ağaçlarıyla çevrili konuk evimizde sadece bedeniniz değil ruhunuz da nefes alsın, huzur bulsun…

Doğa Terapisi

Rengarenk çiçekler ve yeşil doğayla çevrili, yüzmeyi ve maviyi seven, aynı zamanda sağlığına özen gösterenler için ekolojik yüzme havuzumuz ile sizlere şehrin gürültüsünden uzaklaşma ve dinlenme imkanı sunuyoruz. Denizi tercih edenler için Mavi Plaj’a 1 km, Gelinkaya Plajı’na 5 km uzaklıktayız. Güvendik ormanına 500 m mesafede olduğumuz için orman yürüşünü tatil programınıza ekleyebilir, stres seviyenizi düşürmek ve enerjinizi yükseltmek için doğanın desteğini alabilirsiniz. Zihinsel ve ruhsal dinginliğiniz için meditasyon ve yoga pratiklerinizi yapabileceğiniz açık yoga platformumuzdan ya da bahçemizdeki alanlardan yararlanabilirsiniz.

Beslenme Detoksu ve Nefes

Tatiliniz süresince ekstra kahvaltı hizmetimizden ya da detoks seçeneklerimizden yararlanarak bu tatili kendiniz için bir arınma programına dönüştürebilirsiniz. Sağlıksız beslenme ve stres yaşam enerjimizi düşüren en temel sebeplerden olduğu için detoks menümüzün yanı sıra nefes çalışmalarımız ile de, düşünsel ve duygusal anlamda arınarak enerjinizi yükseltebilirsiniz. Konuk evimizde düzenlenen 3D-Sen ve Ötesi Detoks Kampına katılabilir ya da bireysel/grup nefes seansları alabilirsiniz.

Engelsiz Erişim

Konuk evimiz engelli misafirlerimize uygundur. Yaşamın bize sunduğu kaynakların kıymetini bilmek, bize ev sahipliği yapan tabiat anaya teşekkürümüzdür…

Çevre ve Sürdürülebilirlik Politikası

Çevre koruma politikamız gereğince; konuk evimizde su, enerji ve tüm doğal kaynakları tasarruflu kullanmaya özen gösteriyor, hassasiyetimizi çalışanlarımızla ve misafirlerimizle paylaşıyor, işbirliğini önemsiyoruz. Kağıt, peçete, tuvalet kağıdı, ambalaj gibi tek kullanımlık malzemelerin ve temizlik amaçlı kimyasalların gerektiği kadar kullanılmasının atık miktarını azaltacağını biliyor ve tasarruflu davranıyoruz. Atıklarımızı özelliklerine göre etkin bir şekilde ayırıyor ve yetkili kişilere teslimini sağlıyoruz. Yaptığımız satın almalarda ‘geri dönüşüm’ ve ‘çevre dostu’ etiketi olan/enerji tasarrufu ve enerji verimliliği sağlayan ürünleri tercih ederek, doğaya katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz. Satın aldığımız ürün veya hizmet tedarikçilerinin; yöresel değerleri önemseyen çevre dostu alternatifler sunan yerel tedarikçiler olması açısından seçici davranıyoruz. Çalışanlarımızın çevre konusundaki duyarlılıklarını artırmak ve işbirliklerini sağlamak adına eğitimleri ve hedefler belirlemeyi önemsiyoruz.

GUEST HOUSE ODALAR

Standart Oda

Aile Odası

Verandalı Aile Odası

REZERVASYON YAP